Firma transportowa Logistic-Evex

Transport samochodów stanowi istotną gałąź działalności Logistic-Evex. Dzięki inwestycjom w tabor i zakupie specjalnie wyposażonych pojazdów do przewozu samochodów pod plandeką usługę realizujemy przy pełnym zabezpieczeniu pojazdu zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Nasze samochody codziennie pokonują trasę z Niemiec do Polski, dlatego usługa objęta jest gwarancją dostawy w ustalonym terminie i w każdym tygodniu możemy dostarczyć samochód we wskazane miejsce w Polsce.

 

Jak wygląda organizacja transportu z zagranicy z Evexlog?

Dział spedycji organizuje cały proces logistyczny od momentu podjęcia samochodu przez kierowcę do momentu przywiezienia samochodu we wskazane miejsce, włącznie z możliwością podstawienia pod drzwi klienta. Dbamy aby wyposażenie dodatkowe (koła zapasowe, zestawy opon, gaśnice itp.), kompletna dokumentacja konieczna do rejestracji pojazdu w Polsce były zgodne ze zleceniem tak w momencie pobrania samochodu jak i w momencie przekazania nabywcy.

Dzięki profesjonalnemu zespołowi kierowców, wyposażonych w innowacyjne rozwiązania technologiczne i dyspozycyjności naszych ekspertów 24h/7d, opracowanym specjalnym procedurom, świadczymy usługi na wysokim poziomie. Dzięki systemowi gps zainstalowanemu w naszych pojazdach na bieżąco możemy monitorować przebieg trasy, tak aby pojazd dostarczyć w możliwie najszybszym czasie, najkrótszą drogą.

 

Ubezpieczenie każdego transportu samochodów z zagranicy

Przewożone pojazdy objęte są ubezpieczeniem na wypadek uszkodzeń i kradzieży.

Samochody transportowane pod plandeką zabezpieczone są przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, ewentualnym zadrapań, uderzeń kamieni, aktów wandalizmu czy kradzieży. Takie rozwiązanie jest niezwykle efektywne przy przewożeniu tzw. Klasyków, gdzie dbałość o strukturę zewnętrzną auta jest niezwykle istotne.

 

Evexlog współpracuje również z innymi podmiotami przy transporcie samochodów z zagranicy

Współpracujemy z firmami zajmującymi się sprzedażą samochodów z zagranicy, komisami samochodowymi a także klientami indywidualnymi, oferując korzystne warunki współpracy. Przy większych zleceniach i długoterminowej współpracy gwarantujemy rabat.

 

Trasy na jakich zapewniamy przewóz samochodów z zagranicy

Przewozimy samochody z Niemiec, Holandii, Belgii, Francji oraz Austrii (DE-PL, NL-PL, BE-PL, F-PL, A-PL).

Gwarancja
dostawy

- Codziennie nasze auta pokonują drogę z DE do PL

Kompleksowa realizacja usługi

- Organizujemy cały proces logistyczny.

System
Door2Door

- Przywozimy nawet bezpośrednio do klienta.

Specjalistyczne wyposażenie

- profesjonalne najazdy oraz zabezpieczenia.

Ekspresowy
transport

- przywozimy nawet 48h po zatwierdzeniu zlecenia.

Ubezpieczenie
towaru

- przewożone pojazdy objęte są ubezpieczeniem