Firma transportowa Logistic-Evex

Większość naszego taboru operuje w Niemczech. W każdym tygodniu realizujemy setki połączeń pomiędzy Niemcami i Polską. Dzięki temu możemy przewozić dowolne ładunki, które dostarczymy w każde miejsce w Polsce wedle zapotrzebowania, a dedykowana opieka naszych ekspertów dostępnych 24/7 gwarantuje terminowość, efektywność, bezpieczeństwo i rzetelność takiego rozwiązania. Nasi pracownicy doskonale poruszają się w obowiązujących przepisach dotyczących przewozu towarów, ze szczególnym uwzględnieniem celnych.

Usługa realizowana jest dla mniejszych firm jak i dużych zakładów, opierających współpracę na długoterminowych kontraktach, w formie przewozów całopojazdowych (FTL) oraz niepełnego ładunku (LTL) i stanowi doskonałe wsparcie logistyki przepływu towarów dla każdej wielkości firmy.

Logistic-Evex jest firmą elastyczną w działaniu dlatego nie wymagamy specjalistycznych ramp załadunkowych i dostosowujemy się do możliwości klienta.

Naszą domeną jest dbałość o przewożony ładunek dlatego tabor wyposażony jest w najnowsze systemy wspomagające pracę kierowcy oraz gps.

Dzięki posiadanej flocie w których dominują zestawy (tzw. Tandem lub roadtrain) o największej powierzchni załadunkowej – 120 m3 (120 cbm) i zróżnicowanym tonażu 12 ton, 18 ton i 24 tony oraz busy 3,5 tony którymi ekspresowo jesteśmy w stanie przewieźć towar w systemie door to door.

Branże które obsługujemy to:

branża Automotive, branża meblarska, branża budowlana, branża spożywcza, RTV, AGD, chemia gospodarcza, branża kosmetyczna, przemysł ciężki, przemysł lekki.

Przykładowy obsługiwany kierunek Niemcy – Polska (DE-PL)

Codzienne
połączenie
Niemcy – Polska

Dzięki stałemu połączeniu z Niemcami zapewniamy szybki transport ładunku.

Największa powierzchnia ładunkowa

Do 120 m3 (120 cbm), przewozimy ładunki FTL i LTL.

Opieka profesjonalnego zespółu spedytorów

Zapewniamy opiekę 24/7 i obsługę na wysokim poziomie.

Bezpieczeństwo

Ubezpieczenie OCP, systemy GPS.

Realizacja w 24 h

Od momentu zatwierdzenia zlecenia.