Firma transportowa Logistic-Evex

17

Lat doświadczenia
O nas

Dlaczego my?

W Logistic Evex kierujemy się zasadą, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Budujemy relacje z naszymi klientami, dostosowujemy naszą ofertę transportu międzynarodowego oraz logistyki pod ich konkretne potrzeby, zapewniając dedykowaną obsługę i elastyczne rozwiązania szyte na miarę.

Nasza misja

Oferujemy zintegrowane usługi transportu ciężarowego, najwyższej jakości w oparciu o nowoczesny tabor, innowacyjne rozwiązania technologiczne, wykwalifikowany i zgrany zespół.

WIZJA

Być ogólnoeuropejską, rzetelną i godną zaufania, marką w branży TSL, kierującą się czterema kluczowymi dla nas zasadami: partnerstwa, profesjonalizmu, bezpieczeństwa i społecznej odpowiedzialności biznesu. Chcemy stworzyć środowisko w którym stajemy się nieodzownym elementem Państwa działalności.

Zobacz wideo

Zobacz jak pracujemy na wspólny sukces

SPECJALIZACJA

LIDER W TRANSPORCIE FTL I LTL

„Logistic-Evex” świadczy usługi transportu ładunków całopojazdowych (FTL) na terenie całej Europy, w tym w szczególności na terenie Europy Zachodniej. Współpraca z klientami obejmuje między innymi Czechy, Niemcy, Austria, Włochy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Benelux, Irlandia oraz Anglia, przy czym jesteśmy otwarci na nowe propozycje kierunków rozwoju naszej firmy.

Świadczymy także usługi transportu międzynarodowego ładunków częściowych (LTL), gdzie główne kierunki to Niemcy, Włochy Hiszpania, Francja, Czechy i Austria – zarówno import jak i eksport. Ładunki częściowe dostarczamy "door-to-door”. Dysponujemy zestawami o największej przestrzeni ładunkowej do 120 m3 (120 cbm), dzięki czemu jednorazowo jesteśmy w stanie zabrać większy ładunek, co wiąże się z optymalizacją kosztów (przy tej samej stawce, pokonywanej trasie, powierzchni w ciężarówce na towar jest więcej). Wykorzystywana przez nas flota posiada zabudowę typu firana lub plandeka, co daje możliwość ładowania i rozładowywania towaru bokiem, górą i tyłem.

Artykuły

AKTUALNOŚCI

Artykuły