Firma transportowa Logistic-Evex

Jakie usługi świadczy Firma Transportowa Logistic-Evex?

Logistic-Evex świadczy usługi transportu ładunków całopojazdowych (FTL) oraz częściowych (LTL) na terenie całej Europy, w tym w szczególności na terenie Europy Zachodniej. Współpraca z klientami obejmuje między innymi Czechy, Niemcy, Austria, Włochy, Francja, Hiszpania, Benelux, Irlandia oraz Anglia. Warto dodać, że jesteśmy otwarci również na realizowanie połączeń w mniej uczęszczanych przez nas kierunkach.

Jakim taborem dysponuje Logistic-Evex?

Liczny i nowoczesny tabor opierający się na zestawach (tandem/road train) o największej przestrzeni ładunkowej do 120 m3 (120 cbm) oraz dedykowani eksperci obsługujący klienta zapewniający obsługę w językach obcych 24h/7– znający i służący pomocą w zakresie wymogów związanych z transportem międzynarodowym, w szczególności celnych, są naszym atutem. Wygodę we współpracy gwarantuje możliwość śledzenia ładunku oraz całodobowa obsługa.

Posiadamy także zespół złożony z wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, którzy dbają o bezpieczny i planowy przewóz ładunku.

Branże które obsługujemy w Logistic-Evex:

branża Automotive, branża meblarska, branża budowlana, branża spożywcza, RTV, AGD, chemia gospodarcza, branża kosmetyczna, przemysł ciężki, przemysł lekki.

Najczęstsze połączenia w Logistic-Evex:

NIEMCY – Transport ładunków z Niemiec to nasza specjalność i podstawowy kierunek. W Niemczech operuje największa część naszego taboru (pojazdy o ładowności 12 ton, 18 ton, 24 tony oraz busy 3,5 tony), pozwala nam to na kompleksową obsługę każdego klienta.

Codziennie nasze ciężarówki pokonują trasy z Polski do Niemiec, Niemiec do Polski a także operujemy na zlecenie naszych klientów w Niemczech. (PL-DE, DE-DE , DE-PL). W Niemczech realizujemy najwięcej naszych usług w zakresie przewozu samochodów osobowych z Niemiec do Polski.

AUSTRIA – Drugi z najczęściej uczęszczanych przez nas kierunków, na którym operujemy. Nasza flota jest przystosowana do najbardziej rygorystycznych przepisów panujących w tym kraju (takich jak “elektroniczny asystent skrętu w prawo”). Obsługujemy połączenia z Polski do Austrii, z Austrii do Polski, na terenie Austrii (PL-AT, AT-PL, AT) a także Niemiec do Austrii i Austrii do Niemiec (AT-DE, DE-AT).

HISZPANIA i WŁOCHY – Oba kraje to numer 3 na naszej mapie miejsc docelowych, jak i odbiorców ładunków. Obsługujemy taborem o największej ładowności (24 t) i powierzchni 120 m3 (120 cbm), co pozwala każdemu klientowi na zoptymalizowanie kosztów transportu.

FRANCJA I KRAJE BENELUKSU – z racji częstych połączeń z Hiszpanią przejeżdżamy tranzytem przez ten kraj, zabierając ładunki.

CZECHY ORAZ SŁOWACJA – Jeździmy do tych krajów najmniejszymi pojazdami z naszej floty.


Obsługiwane przez nas najczęściej połączenia:

  1. z Polski do Niemiec (PL-DE), Niemiec do Polski (DE-PL) a także operujemy na zlecenie naszych klientów w Niemczech (DE – DE)
  2. z Polski do Austrii (PL-AT), z Austrii do Polski (AT-PL), na terenie Austrii (AT-AT) a także Niemiec do Austrii (AT-DE) i Austrii do Niemiec (DE-AT).
  3. Z Holandii do Polski (NL-PL), z Belgii do Polski (BE-PL), z Luksemburga do Polski (LU-PL), z Polski do Holandii (PL-NL), z Polski do Belgii (PL-BE), z Polski do Luksemburga (PL-LU), z Niemiec do Holandii (DE-NL), z Niemiec do Belgii (DE-BE), z Niemiec do Luksemburga (DE-LU), z Holandii do Niemiec (NL-DE), z Belgii do Niemiec (BE-DE), z Luksemburga do Niemiec (LU-DE), z Niemiec do Francji (DE-F), z Francji do Niemiec (D-DE), z Francji do Polski (F-PL), z Polski do Francji (PL-F),
  4. Z Polski do Czech (PL-CZ), z Czech do Polski (CZ-PL), ze Słowacji do Polski (SK-PL), z Polski do Słowacji (PL-SK), z Czech do Niemiec (CZ-DE), z Niemiec do Czech (DE-CZ), ze Słowacji do Niemiec (SK-DE), z Niemiec do Słowacji (DE-SK)
  5. Z Polski do Hiszpanii (PL-ES), z Hiszpanii do Polski (ES-PL), z Niemiec do Hiszpanii (DE-ES), z Hiszpanii do Niemiec (ES-DE), z Polski do Włoch (PL-IT), z Włoch do Polski (IT-PL), z Niemiec do Włoch (DE-IT), z Włoch do Niemiec (IT-DE), z Austrii do Włoch (AT-IT), z Włoch do Austrii (IT-AT)