Evex Logistic

  • Polski
  • Italiano
  • Deutsch
  • English
EnglishGermanPolish
EnglishGermanPolish

Dzięki profesjonalnemu działaniu naszego zespołu, składającego się z doświadczonych spedytorów realizacja zleceń organizacji przewozu ładunków międzynarodowych na terenie całej Europy przebiega niezwykle sprawnie. Nasi eksperci posługują się kilkoma językami obcymi (polski, angielski, niemiecki, holenderski, hiszpański, włoski), znają i stosują się do wymogów związanych z transportem międzynarodowym, w tym w szczególności wymogów celnych. Dzięki doświadczeniu naszego działu spedycji międzynarodowej kwestie dokumentacji są dla klienta przedstawione w sposób przystępny i łatwy.

Dyspozycyjność naszych pracowników sprawia, że nawet w sytuacjach nagłych natychmiast udzielamy wsparcia i pomocy swoim klientom.

W swojej pracy nasz dział spedycji międzynarodowej korzysta z najnowszych technologii oraz wielu dostępnych na rynku narzędzi takich jak europejskie giełdy transportowe. Zlecenia realizowane są poprzez flotę pojazdów Logistic-Evex a także sprawdzonych podwykonawców.

Dotychczas nawiązaliśmy przede wszystkim współpracę z kontrahentami z krajów znajdujących się w Europie Zachodniej tj. Czechy, Niemcy, Austria, Włochy, Francja, Hiszpania, Benelux, Irlandia oraz Anglia, przy czym nasza działalność rozwija się i poszerzamy krąg państw, na terenie których możemy zaoferować swoje usługi.

Nowoczesna i zróżnicowana flota – W naszej flocie znajdują się pojazdy: Mercedes, DAF oraz MAN spełniające rygorystyczne normy ekologiczne.

Doświadczeni spedytorzy – zatrudniamy specjalistów wyróżniających się w branży

Systemy wspomagające pracę kierowcym – Doświetlenia martwej strefy,

Naczepy MEGA – O powierzchni załadunku do 120m3.

Certyfikat XL Code – Dodatkowe, ponadstandardowe zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej

Monitorowanie GPS – Trasa przejazdu jest pod kontrolą.

Przesyłki ekspresowe – Dzięki pojazdom do 3,5 t możemy w szybkim czasie przewieźć ładunek w każde miejsce Europy.

Połączenie regularne Niemcy – Polska Codziennie nasze pojazdy pokonują trasę z Niemiec do Polski