Evex Logistic

Auta z Niemiec znane są ze swojej solidności – stąd coraz większe grono polaków decyduje się na zakup marki produkowanej przez naszych zachodnich sąsiadów. Z racji innego stanu dróg i większej dbałości o pojazdy samochody niemieckie są często w znacznie lepszym stanie niż te użytkowane w Polsce, dlatego decydujemy się na import samochodów z zagranicy.

Zakup auta spoza Polski, niezarejestrowanego w naszym kraju, wiąże się z koniecznością spełnienia przepisów celnych, Ważne jest, iż samochodem zakupionym w Niemczech nie mozna przyjechać do Polski „na kołach“. Po Polsce można poruszać się wyłącznie z polskimi tablicami rejestracyjnymi (próbnych/stałych), krótkoterminowych oraz stałych niemieckich, jednakże do rzadkości należy sprzedaż auta z niemieckimi stałymi tablicami przez niemieckich oferentów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, od niedawna, firma Logisitic Evex zajmuje się przewozem aut z Niemiec, Holandii, Belgii oraz Austrii. Dysponujemy liczną flotą aut od 3,5 t do 24 t które mogą zabrać każdego dnia praktycznie nieograniczoną liczbę pojazdów. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu naszego taboru w najazdy, tzw. koziołki, maty przeciwpoślizgowe, dodatkowe pasy pojazdy nam powierzone transportowane są w sposób bezpieczny, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.  Warto dodać, że posiadamy ubezpieczenie OCP oraz nasze pojazdy są wyposażone w systemy gps.

Jakub Wasielewski – niezwykle doświadczony spedytor, kierownik Działu Przewozów Samochodów dba, by każde zlecenie było realizowane przez nas w sposób profesjonalny z zachowaniem wysokich standardów jakościowych.

Codzienne połączenie Niemcy – Polska gwarantuje, że pojazd zostanie sprowadzony w określonym przez nas wcześniej czasie – nawet 24h po zatwierdzeniu zlecenia.

Na trasie z Niemiec przewozimy:

–       samochody osobowe

–       quady

–       motocykle

–       kampery

–       przyczepy kempingowe

–       łodzie

–       motorówki

Pomagamy sprowadzać do Polski auta klasyczne które z racji swojej wartości przewożone muszą być ze szczególną dbałością. Nasz transport gwarantuje przewóz auta, w pojeździe z plandeką, w niezmienionej kondycji niezależnie od warunków i z użyciem odpowiedniego zabezpieczenia.

Współpracujemy z firmami zajmującymi się importem aut jak i z osobami prywatnymi.

Zapraszamy do współpracy!